GELENEĞİN BİRİKİMİNDEN YENİ BİR DÜŞÜNCENİN İNŞASINA...

2024-05-18 12:30:005. Mensuplar Buluşması

İLEM, mensuplarına yönelik gerçekleştirdiği çalışmalar ile mevcut öğrencileri ve mezunları arasındaki bağı güçlendiriyor, yeni çalışmaların ortaya çıkması için bir zemin oluşmasını önemsiyor.

Uzun yıllardır mensupları bir araya getirmek ve muhabbeti tazelemek maksadıyla düzenlenen buluşmaların beşincisi 18 Mayıs 2024, Cumartesi günü gerçekleşecek.

Beykoz’da bulunan Semazen Garden’da piknik organizasyonu olarak düzenlenecek buluşmada, öğlen yemeği, tanışma, sportif faaliyetler, geleneksel oyunlar, çocuklar için özel etkinlikler ve sürpriz hediyeler yer alacak.

Siz değerli mensuplarımızla bir araya gelmeyi, muhabbet tazelemeyi ve hep birlikte güzel hatırlar biriktirmeyi ümit ediyoruz.

Katılım sağlayacak mensuplarımızın başvuru formunu doldurarak kaydolmaları gerekmektedir. Katılım ücretli olup; formda doldurduğunuz bilgilere göre tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Ayrıca arzu ettiğiniz takdirde sevgili öğrencilerimizin piknik masraflarına da katkı sunabilirsiniz.

Kıymetli mensuplarımızla buluşacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. Sizleri ve ailelerinizi bu güzel günde aramızda görmekten memnuniyet duyacağız.